Rodinný dom Ješková Ves

Späť
stavba
Rodinný dom
Druh stavby
Novostavba
Zastavaná plocha
167 m2
Obostavaný objem
970 m3
Podpivničenie
Nie
Výška stavby
7,8 m
Sklon strechy
32°
Obytné miestnosti
6
Vykurovanie
Peletová pec
Miesto stavby
Banky

Projekt rodinného domu sa od začiatku vyznačoval požiadavkou na dostatočný priestor. Pri návrhu boli použité zaujímavé prvky ako napríklad spriahnutý drevobetónový strop alebo exteriérová terasa na poschodí. V návrhu sa vo veľkej miere objavuje drevo čo dokazuje aj otvorené drevené schodisko.

Dispozičné riešenie prízemia je navrhnuté tak, aby spĺňalo individuálne požiadavky investora. Pri vstupnej časti objektu sa nachádza prepojenie s garážou a technickou miestnosťou. V centrálnej časti je situovaná hosťovská miestnosť a hygienicke zázemie. V zadnej časti sa nachádza kuchyňa spojena  s obývacou miestnosťou. Na poschodí je okrem spálne a dvoch detských izieb navrhnutá pracovňa orientovaná na exteriérovú terasu a malá kuchyňa.

Čo povedal o projekte klient?

photo

Naša skúsenosť so spoločnosťou je veľmi pozitívna, po všetkých stránkach sme boli spokojní a výsledkom je nádherný projekt nášho vysnívaného domčeka. Za najväčšie plus považujeme individuálny prístup a odbornosť architekta. Každému, kto ma záujem o profesionálnu spoluprácu, odporúčame ich služby.

photo

Peter Dodok

Programátor